apzdjecieAgnieszka Pietrzyk

Studentka IV roku kierunku Informatyka i Ekonometria na WNE UW. Obecnie redaktor naczelna magazynu „To Zależy” oraz aktywny członek KNSG UW. Stypendystka rektora. Interesuje się ekonomią polityczną oraz finansami ilościowymi. W wolnym czasie jeździ konno.

 

 

apodskoczyAlicja Podskoczy

Studentka III roku Międzykierunkowych Studiów Ekonomiczno-Menedżerskich na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW. Obecnie redaktor prowadząca magazynu „To Zależy”. Interesuje się szeroko pojętą ekonomią, rynkami kapitałowymi oraz dziennikarstwem, pisała już do takich gazet jak „Rzeczpospolita” i „Parkiet”. W wolnym czasie pasjonatka muzyki i tańca.

 

 

izawIzabela Walaszek

Studentka II roku ekonomii przedsiębiorstwa i I roku dziennikarstwa i medioznawstwa na UW. Obecnie członkini zarządu KNSG UW oraz zastępca redaktor naczelnej magazynu „To zależy”. Interesuje się ekonomią społeczną, polityczną, zarządzaniem sportem, historią polskich mediów oraz szeroko pojętym dziennikarstwem. Pasje niezwiązane ściśle ze studiami to kultura Francji, filmy dokumentalne, literatura oraz piłka nożna.

 

aKondzierskaAnna Kondzierska

Studentka 4 roku Ekonomii Przedsiębiorstwa na WNE UW, stypendystka rektora UW, aktywna członkini KNSG UW oraz redakcji magazynu To Zależy. W wolnych chwilach interesuje się muzyką i fotografią.

 

 

 

OliwiaOliwia Komada

Studentka 4 roku Informatyki i Ekonometrii na WNE UW i 3 roku Matematyki na MIM UW. Laureatka stypendium Rektora oraz PAFW. Interesuje się polskim systemem emerytalnym. Zawodowo związana z Group for Research in APplied Economics.


slewandowskiSebastian Lewandowski

Student IV roku Informatyki i Ekonometrii na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Aktywny członek organizacji studenckich AIESEC i KNSG. Aktualnie redaktor prowadzący magazynu „To Zależy”, a także pracownik jednej z czołowych firm konsultingowych w zakresie doradztwa technologicznego.

 

 

Paweł Pańczyk

Student III roku Międzykierunkowych Studiów Ekonomiczno-Menedżerskich na WNE UW oraz II roku Amerykanistyki, Kulturoznawstwo Stanów Zjednoczonych na UW. W pracy zawodowej design i skład pisma. Miłośnik gier logicznych i interesuję się aktywnością mózgu.

 

 

ugregorczykUrszula Gregorczyk

Studentka III roku Informatyki i Ekonometrii na WNE UW. Aktualnie członkini zarządu KNSSG UW. Zawsze chętna do pomocy, m.in. poprzez wolontariat w DKMS. W wolnych chwilach uwielbia czytać lub śledzić poczynania drużyn siatkarskich.