Konferencja Naukowa „Wyzwania Integracji Gospodarczej w Unii Europejskiej”

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji naukowej poświęconej tematyce Integracji Gospodarczej w Unii Europejskiej organizowanej już po raz szósty przez Narodowy Bank Polski we współpracy z Wydziałem Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Uczestnikami wydarzenia będą przede wszystkim przedstawiciele największych ośrodków akademickich i eksperckich w Polsce, Narodowego Banku Polskiego, a także Ministerstwa Finansów. W trakcie konferencji zaplanowane są wykłady gości specjalnych, dyskusje i debaty z udziałem audytorium, a także obrady w sekcjach tematycznych. Będziemy gościć m.in. prof. Paula Dembinskiego, Leszka Skibę, prof. Elżbietę Mączyńską oraz Krzysztofa Pietraszkiewicza. W dobie obecnych wydarzeń, konferencja nabiera dużego znaczenia. Biorąc pod uwagę przeróżne poglądy na temat aktualnej sytuacji w UE, spotkanie zapowiada się bardzo interesująco.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 26 września od godziny 9:00 do 17:20 oraz 27 września od 9:30 do 17:20 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.